Чим хороший солярій: користь та переваги для шкіри та здоров'я

Сонячне світло – одна з основних умов нормального функціонування нашого організму. Однак рівень сонячної активності може бути недостатнім у деяких періодах року або у певних місцях проживання. Саме для вирішення цієї проблеми було створено солярій – спеціальний пристрій, який відтворює світловий спектр сонячних променів.

Один із головних і очевидних плюсів солярію – це його здатність підвищувати рівень вітаміну D в організмі. Вітамін D – важливий елемент для здоров'я кісток та зубів, він допомагає організму засвоювати кальцій та фосфор. А також перешкоджає виникненню рахіту у дітей. Солярій може бути гарною альтернативою нестачі сонячного світла в холодні та похмурі дні, коли наше тіло не отримує достатньо Д-вітаміну від природи.

Крім покращення рівня вітаміну D, солярій також має низку інших переваг для здоров'я. Його використання сприяє синтезу серотоніну – гормону щастя, який регулює настрій та рівень енергії в організмі. Також солярій стимулює вироблення мелатоніну – гормону сну. Це пояснює, чому багато людей відчувають себе бадьорішими та енергійнішими після сеансу солярію.

НазваОпис
1БезпекаСолярій виключає обгорання та ризик опіків, оскільки ультрафіолетові лампи контролюються та відключаються автоматично при досягненні певного часу сеансу.
2Підвищення настроюСолярій стимулює вироблення ендорфінів, гормонів щастя, що сприяє покращенню настрою та зняття стресу.
3Підтримка вітаміну DСолярій допомагає організму отримувати додаткову дозу вітаміну D, який відповідає за здоров'я кісток, імунітет та загальну життєдіяльність.
4Поліпшення зовнішнього виглядуСолярій сприяє відновленню пружності та еластичності шкіри, а також зниженню ластовиння та пігментних плям.
5Стимуляція виробництва колагенуСолярій покращує стан шкіри, зміцнюючи її за рахунок активації синтезу колагену, який відповідає за її пружність та молодість.
6Сприяє росту волоссяЗ вітаміном D, який утворюється в організмі під впливом ультрафіолетового випромінювання, солярій сприяє прискореному зростанню та зміцненню волосся.

знижується ризик гіпертонії, попереджається утворення раку, усуваються проблеми випадіння волосся, вугрів, псоріазу. Взимку необхідно приймати двадцятихвилинні сеанси.

У чому користь ходити до солярію?

Ультрафіолетові промені – єдине джерело вітаміну Д, який відповідає за міцність зубів та кісток та захищає організм від раку.. Нестача вітаміну Д призводить до рахіту, остеопорозу. Ультрафіолетові промені благотворно впливають на людей зі шкірними захворюваннями, такими як псоріаз, вугри, атопічний дерматит.

Які плюси від засмаги у солярії?

Під дією UV променів відбувається активізація більшості процесів, що відбуваються в організмі – дихання, обмін речовин, кровообіг та ін.. – Загар у солярії приносить безперечну користь здоров'ю взимку та навесні, коли захисні функції організму ослаблені, UV промені допомагають боротися із застудними захворюваннями.

Чим корисний солярій для шкіри?

У ході засмаги виробляється вітамін D, який зміцнює тканини та покращує загальний стан організму. Його синтез може проходити під штучним ультрафіолетом. Солярій може покращити стан шкіри, якщо ви страждаєте від вугрів та акне, і їх поява не пов'язана з гормональним збоєм.

Скільки потрібно ходити в солярій, щоб був ефект?

Крім того, у використанні нових ламп також є нюанс: часу на засмагу потрібно менше, а значить, час процедури скорочується. Оптимальний час сеансу не більше 5-7 хвилин. Для отримання золотистого відтінку шкіри достатньо відвідувати солярій двічі на місяць. Для більш насиченого кольору не частіше 1 разу на тиждень.